Baby, tie ktoré ste si žiadali o ID, koľko ste čakali na rozhodnutie?v Sociálnej poisťovni u nás v meste mi ho posudkový lekár schválil, podpísala som zápisnicu a odoslali všetko do Ba...ďakujem za skúsenosti ☀️
extra
autor@chillibubble
znama dlho, ale potom jej naraz vyplatili tusim 5 alebo 7 tisic €
@chillibubble zatiaľ poberám PN, ale aj ID by pomohol 🤑
Dnes o 08:41
znama dlho, ale potom jej naraz vyplatili tusim 5 alebo 7 tisic €