icon

Baby, tie ktoré ste si žiadali o ID, koľko ste čakali na rozhodnutie?v Sociálnej poisťovni u nás v meste mi ho posudkový lekár schválil, podpísala som zápisnicu a odoslali všetko do Ba...ďakujem za skúsenosti ☀️

avatar

znama dlho, ale potom jej naraz vyplatili tusim 5 alebo 7 tisic €

Dnes o 08:31
avatar
extra
autor
@chillibubble

znama dlho, ale potom jej naraz vyplatili tusim 5 alebo 7 tisic €

@chillibubble zatiaľ poberám PN, ale aj ID by pomohol 🤑

Dnes o 08:41