Baby,viem ze je to dost rozdielne triedovo(asi)
Thule sa mi nidky nepacil ,ale tento ma ocaril.cenovo je dost drahy.co mi je skoda za kocik vysolit.Ale ak by stal za to,sla by som do toho.
Muuvo nepoznam ako znacku,ale podla parametrov sa mi pacil.ja potrebujem doslova ratrak s velkymi kolesami ,tie male prcky mi lezu na nervy s nikdy to poriadne neprejde teren ,ale zase nie moc tazky (tento muuvo mal nieco cez 10kg ,co nie je az tak vela ako moj prvy,co mal 8kg a to bol mestsky .horsie je ten thule,ten ma uz vyse 12kg)
Uz teraz do kocika pojde syn,nakolko ma 5 mesiacov ,je velky,tazky a do hlbokej vanicky sa mi nezmesti.
Ja potrebujem sportovy kocik,ktory bude ako do autobusu,tak hlavne do hory,polia,luky...
Auto mame 7miestne,ale je nas 5.takze tiez toho miesta az tak nie je (ked ideme ako rodina ).viem,ze sa daju minimalne pri thule zhodit kolieska...ale ci sa mi to bude kazdy raz chciet,neviem.
Na znackach nie som zatazena.nepotrebujem mat najdrahsie kociky aby som sa ukazala.ze na to ne/mam
Som prakticky clovek,chcem aby to len slo a splnalo ako vahove tak aj rozmerove parametre ,na denne kocikovanie aj k dr ked treba.takze s thule by som asi zapratala cely autobus ci cakaren?
Dakujem za rady....
Mám Hauck Runner 2, a som veľmi spokojná. Tiež nás je 5 a je veľký ale do auta vleze a super sa s ním išlo aj po horách, ide ľahko aj jednou rukou v pohode keď idem z obchodu ovešana. Ja som veľmi chcela Thule ale tá cena...a tak som ich nakoniec porovnávala priamo v predajni, mala som ich vedľa seba. Sú ozaj dosť podobné Ale Thule má tak divne riešené sedenie pre dieťa, divný sklon, a málo miesta, úzke. Hauck ješ dosť široký mám tam 2r aj s fusakom, má ešte kopu miesta.
Kamaratka mala Thule a nadavala na neho, ze to je jedno velke tazke hovado. A sedadlo sa neda dat uplne do sedu, vzdy jej maly bol akokeby v pololahu. My mame Cosatto cestovnu sadu a v podstate ten kocar rastie so synom. Spokojny sme, prezije vsetko, plaze, mesto, polne cesty, kopce. Cestujeme vela, cize kocar nonstop sa sklapa, odsklapa a nic mu neni.
Máme thule, je to úžasný kočiar, áno, je veľký, ale tá prejazdnosť je úžasná. Manipulácia super, kvalita dobrá. Sedenie do úplného sedu sa dá vyriešiť pásom za 5e. Aj nastavec,aby mohli byť nôžky vystreté. Aj ma mrzí, že už sa s ním budeme lúčiť. Mali sme predtým priam, ale to sú dva rozdielne kočiare.

Baby jigger city elite- boli sme max. spokojni