Baby mate niekto elektrinu od SPP? Diky
Nie..ale tiez ma to zaujima 🙂
@pupavka_pupavka ano? A ako dlho? Je nizsia cena vraj o 30%..?
My mame 🙂
@fiona8 pisem ip
@fiona8 poviem ti pravdu,ze mame len od maja a elektriku ako som sa dopocula ze vyuctovanie chodi na vyrocie vzniku dodavky cize prve nam pride v maji a velmi to z takeho hladiska neviem posudit,ale vela ludi z nasho okolia,kt.maju aj ele aj plyn od spp si velmi chvalia, ze chodia krasne preplatky, a ano je tam tych 30% teraz
aj my mame uz dva roky a oplati sa samozrejme 🙂
Baby a kolko vam to robi cca rozdiel?mame tam pl
Plyn mame od spp ale elektrinu sme odmietli? V com sa to oplati?
@sisinka625 no je to lacnejsie... nam to vyslo o 10€ mesacne... platili sme 40, tu mame za 30
@ajkagajka dakujem
Aj ja dakujem
ano