ahojte. prosim vas sietky do dveri su lepsie otvaracie alebo plisse?
Ako majitel plise sietky ti urcite odporucam dat bud otvaracie dvere alebo zasuvne. Mame uz druhu sietku a prelezie cez nu veskera haved, o bzdochach ani nehovorim, casom sa ten material unavi (slnecne ziarenie, pocasie) a sietka sa pretrhne. Nabuduce ked budeme menit urcite dame zasuvacie dvere alebo otvaracie.
Otvaranie ak mas dom a ides na cez ne na terasu. S jedlom pitim...cele leto mam v 80% v ruke nieco z toho.
my sme sa rozhodli pre posuvne od profirolu a su to topka. uz by som ine nechcela 😉
Ako majitel plise sietky ti urcite odporucam dat bud otvaracie dvere alebo zasuvne. Mame uz druhu sietku a prelezie cez nu veskera haved, o bzdochach ani nehovorim, casom sa ten material unavi (slnecne ziarenie, pocasie) a sietka sa pretrhne. Nabuduce ked budeme menit urcite dame zasuvacie dvere alebo otvaracie.
Ako majitel plisse suhlasim s
@0kristina0 , su to peniaze von oknom a o 2-3 roky budes riesit co dat namiesto nej
Mali sme oboje a rozhodne odporúčam radšej otvaraciu. Cez plise ti hocičo podlezie dovnútra, aj hmyz a nám aj mačiatko zvyklo. Aj sa to blbo otvára. Praktickejšia je určite otváracia
Mna v profirole presvedcili na posuvnu namiesto plise, ze k detom a zvieratam je lepsia a aj servis vraj bude lacnejsi. Uz 4 rok funguje neposkodena
Máme otváraciu a keď sa sieťka potrhala po pár rokoch, tak manžel si objednal z aliexpresu náhradnú, ešte aj taký nástroj k tomu a vymenil za pár drobných, nemuseli sme kupovať komplet všetko nové. A otvára sa od marca do októbra denne x-krát a viem ju otvoriť aj bokom, lakťom a pod.ak mám plné ruky
Mali sme plise, rychlo sa pokazila, potom zasuvaciu, tiez. Teraz mame uz roky klasicku otvaraciu a drzi. U nas ale funguje po cely deñ 365 dni v roku
Nam plise nacenili na 800 eur plus montaz 🤦🏻♀️na jedny terasove dvere. Hned sme objednali posuvnu za 100 eur....
Otvaranie ak mas dom a ides na cez ne na terasu. S jedlom pitim...cele leto mam v 80% v ruke nieco z toho.
mám plisse uz 9-ty rok, jedinu nevyhodu vidim v nepraktickosti ako píse
@natalka13 vždy mi musi niekto otvarat ked nesiem veci na terasu
My mame plisse siet a funguje bezchybne 8rokov.
Ale muz hovori (pohybuje sa v tejto brandzi), ze ak plisse, tak poriadnu (a teda drahu) a taku si kupi malokto a potom maju plisse sietky vseobecne zle meno.
Otvaracia je otravna, bucha to, susedia maju a pocujem aj cez dva ploty.
My mame plisse siet a funguje bezchybne 8rokov.
Ale muz hovori (pohybuje sa v tejto brandzi), ze ak plisse, tak poriadnu (a teda drahu) a taku si kupi malokto a potom maju plisse sietky vseobecne zle meno.
Otvaracia je otravna, bucha to, susedia maju a pocujem aj cez dva ploty.
@malalienka85 ved to mali sme rolovaciu uolna blbost do domu na terasu. Vkuse dakam polozit tacku otvorit ist von polozit tacku zatvorit. My v lete zijene vonku do noci.
@michaelkanr nech buchne hlavne ze sa sama zatvori.
Mali sme plisee, po asi 3 4 rokoch sa potrhali lanka a prestala poriadne fungovat. Potom ma kamoska ukecala na rolovaciu sietku, ta bola fajn, ale kus neprakticka (len teraz si za toho pana neviem spomenut, ze co sa mi na nej nepacilo) a potom som kupila sietku magneticku na amazone, nalepena cez obojstrannu pasku a drzi neskutocne dobre...
dajte si naceniť obe, a potom sa rozhodujte podľa toho, či máte otváraciu kam otvárať, a či plisse za tie peniaze stojí:D máme plisse, zatiaľ super, ale uvidíme tento rok, keď sa bude aktívnejšie používať, či to prežije