bola som dnes v kvetinarstve, ze objednat kyticu, ked bude den matiek a ked som videla tie ceny kvetov, tak ma az obarilo, to kam sa rutime???🙏
Asi je lepsie kupit kvet v kvetinaci,a aj dlhsie vydrzi🤔
Treba kúpiť karfiol alebo brokolicu, sú to tiež kvety a aspoň z nich je uzitok
@viestta hej ku dňu matiek karfiol 🤭🤭🤭🤭
@187martina však keď ho pekne zabalíš a ozdobíš 🤣🤣🤣, ja kupujem vždy len to čo sa dá skonzumovať - tento rok asi bomboniéru
@gabuska11 ja tiež nekupujem kvety čo sa vyhodia , keď už tak v kvetinaci niečo okrasné izbové spolu s bombonierou 👍
Chodte niekam na orgovan.
@187martina moja mama by to vzala s nadhľadom, viem, že niekde by z brokolice bola grécka tragédia ale u nás nie
Ja som bola tento tyzden na trznici objednat ikebany na prve svate prijimanie - su tam aj kvetinarstva a mali uplne v pohode cenu kytic. Nemate taku moznost aj vy?
Neviem ceny kvetov ale keď som dnes v Tescu videla rajo maslo 3,99€ tak ako fuuuuuh