icon
1 / 1
avatar

Ja jem Devu prave 😂😂

Dnes o 12:32
avatar

Sú dni, kedy nemám problém a sú dni, kedy neviem odolať ani ja 😅

Dnes o 12:46
avatar

...co to ma spolocne s kavou?😍chutky su bez hraniiic....😍

Dnes o 14:17
avatar

Jasne a stále padne celá

Dnes o 14:52
avatar

Milku aleže totálne MILKUJEM! 😍❤️ No teraz som začal brať viac vážne moje zdravie a zdravotné problémy a čokoládu si dopriavam už nie každý deň. Objavujem svet cukrov, sladidiel (je ich neúrekom) a chcem si vyrábať vlastné pralinky, s nerafinovaným trstinovým cukrom z Indie, s palmovým priamo z Kambodže a ďalšími, napr. aj sukralóza, allulóza, stévia atď. Ale Milka bude mať pre mňa vždy špeciálne VIP miesto.

Dnes o 15:14