a pravdaze ladene pre chlapceka do izbicky 🙂 Izbicka ma steny zelene,zlte a biele 🙂
28. feb 2015
fotoramiky
autorDobry den,ramik vyrobim na akekolvek meno, takisto aplikacie mickey a goofy nie su problem. Ak mate zaujem pozrite si moje inzeraty je tam viac info o ramikoch a cez inzerat si mozete aj objedat.
28. feb 2015

Dobry den mala by som zaujem o takyto ramik ale aby na nom skor bol ten mickey a goofy a meno Tobias 🙂 bolo by to mozne?