Aké rozprávkove postavičky majú najradšej vaše detičky? Chcem trošku zmapovať situáciu a použit nové aplikácie na rámiky z rozprávok.
Macko pu a olaf
17. mar 2015
pingu, pat a mat, hocikto z toystory
17. mar 2015
postavičky z Ľadového kráľovstva-Frozen
17. mar 2015
minnie, mickey, pluto....... 🙂 proste celý mickeyho klubík
17. mar 2015
fotoramiky
autor@beatabuckova Annu a Elsu už máme v ponuke, ale ďakujem za každy názor 😉
17. mar 2015
Moj maly na spongebob🙂
17. mar 2015
my momentalne ficime na Krtkovi a Cililing