Baby poraďte prosím niečo na vypadávanie vlasov, niečo čo mate odskúšané, šampón alebo vitamíny.
Ja som užívala vitaminy Donna hair a Zinok. Po vybratí dvoch balená Donna Hair už ani stopy po vypadávaní. Aj segra ich užíva a pochvaľuje si.
29. apr 2014
Vodička Reghaar mne pomohla a aj nové vlasy začali rásť q to mi padali koli liekom 🙂
29. apr 2014
fotoramiky
autorDakujem za rady 😉 musim nieco vyskusat, uz to neni normalne kolko vlasov mi zostane v rukach.
29. apr 2014
brokolica 🙂
29. apr 2014
@fotoramiky ste po pôrode?ak ano to som aj ja mala su to hormonalne zmeny
29. apr 2014
Forcapil tbl, mne velmi pomohli....alebo Panthenol tbl.
30. apr 2014
capillan vlasovy aktivator, nam pomohol 🙂