Syn má 12 rokov, tak raz za mesiac vie povedať, že ho pobolieva kĺb, vždy len jeden, ráno to prejde...nestretli ste sa s tým u vašich detí?
Moju dcéru bedrový, dr. Urobila testy, a mala nízku hladinu vitamínu D. Ale je to individuálne
8. máj 2026
Cca 2 týždne sa sťažovala,
8. máj 2026
Syn ma 14 a občas ho bolia lýtka pripisujem to rastu veľa sa posledný rok vytiahol