icon

Syn má 12 rokov, tak raz za mesiac vie povedať, že ho pobolieva kĺb, vždy len jeden, ráno to prejde...nestretli ste sa s tým u vašich detí?

avatar

Syn ma 14 a občas ho bolia lýtka pripisujem to rastu veľa sa posledný rok vytiahol

7. máj 2026
avatar

Moju dcéru bedrový, dr. Urobila testy, a mala nízku hladinu vitamínu D. Ale je to individuálne

8. máj 2026
avatar
@maseja

Moju dcéru bedrový, dr. Urobila testy, a mala nízku hladinu vitamínu D. Ale je to individuálne

@maseja prosím ťa, tie bolesti mala sporadicky alebo to bola dlhšie trvajúca bolesť?

8. máj 2026
avatar

Cca 2 týždne sa sťažovala,

8. máj 2026