ahojte, ako od nového roka posielate zásielky?vsetko čo doteraz išlo ako list, musí ísť už ako doporučený list alebo balik na postu?
Obycajne listove zasielky iba do max. rozmerov 25x35x3 cm
ak ma hrubku viac ako 3 cm tak musi ist uz ako dopor. list
Masaker toto 🙄
cenovo sa už doporučený list neoplatí, rozdiel medzi dop. listom a balíkom na poštu je 10 centov
Este som neposielala po novom roku. Ake bazare teraz pojdu este slabsie..
ah jaj, to je škoda 😌😌
Zásielka do 500 gramov ako doporučený list za 3€ (ten ostane na pošte) a nad 500g ako balík na poštu za 3.10€.
Zásielku treba zapísať cez https://eposta.posta.sk/epodaci-harok/ alebo aplikáciu pošty.
Už dávno posielam len Packetou. Je to pohodlné a rýchle
@stanislavao ale tam to stojí 3,40€, tak nie je predsa len posta lacnejšia?
@gabika1976 nie, nieje. Veď už pošta stojí viac. A keby aj nie, netreba stať na poste hodinu v rade.
@gabika1976 je , lenže si vyberieš miesto kde si ju vyzdvihneš, niektoré pošty maju tak ludské otvaracie hodiny že nemáš normálne ako si ju vybrat , ano vieš dat splnomocnenie, len komu sa tam chce vkuse vystavat, z 8 okienok funguju 2 atd ..
budem posielat packetou a ano musi ist ako balil aleno doporucene