icon

Ma niekto skúsenosť s MUDr. Andrejom Smolom - cievnym chirurgom v KE?

avatar

Ja k nemu chodím....operoval mi nohu v 2018...po 3 rokoch boli žily späť...teraz mi robil v marci laserovým vláknom..ja som spokojná...a ceny za úkony sú tiež v pohode

19. jún 2023
avatar

Super. Ďakujem

19. jún 2023