Ahojte baby, chcem sa opytat ci ste v nejakom kamennom obchode nevideli karnevalovy kostym vilu s kridelkami, alebo hoci aj len kridelka ci niekde nepredavaju... Dakujem
ja som videla v tedy i neviem ake iy 🙂))
14. dec 2017
aj v tescu býva
14. dec 2017
Aj v Draciku, kridielka mavaju hocikde 👍
14. dec 2017
U nas v papiernoctve mavaju
14. dec 2017
V Pepcu maju samotne kridla, alebo taku sadu (suknicka, kridla, palicka a celenka). Stoji to cca 5-6€
14. dec 2017
Pepco celenka, palicka, kridla 4eur mali ruzove a biele
14. dec 2017
gabika223
autorDakujem, pojdem popozerat, lebo dcerka ich velmi chce na Vianoce 😉
14. dec 2017
v tedi maju ruzove kridla, 2,30 € stali
14. dec 2017
V Pepco som vcera videla kridelka a k tomu bola palicka