Ahojte baby, potrebujem poloat piskotu kolaca sunquickom, akym pomerom mam zriedit sunquick s vodou? 1:1? Alebo ako vy riedite? Dakujem
ja som urobila sunquick podľa tohot receptu, a však stačí oveľa menej dať na piškótu, inak bol veľmi chutný,ale dosť mokrý..
čo sa týka toho tmavého sirupu, ten som urobila takisto podľa receptu a stačilo- toto nebolo až také mokré
29. jún 2018
poradím ti jeden recept.. nedávno som ho robila..
https://tortyodmamy.sme.sk/recept/zakusky/sunqu...