icon

Ahojte, poradte mi nejake kolace, staci ich nazov, chcem nejake upiect na narodeni, ale aby neboli kremove, a vyzerali slavnostnejsie, dakujem

avatar

puncove resy, opity izidor, grilaz, kavove zrna...no vacsina dobrych zakuskov ma kremovu plnku.

27. jún 2019
avatar

Dobosovy rez, stedrak, zerbo rezy....

27. jún 2019
avatar

sacherova torta

27. jún 2019