icon
4 / 51
avatar

krasne...želam vela zdravička babätku aj mamičke 🙂

9. aug 2011
avatar

gratulujem! tesim sa na foto v latkovkach🙂

9. aug 2011
avatar

krasne ste kocky!

9. aug 2011
avatar

dakujeme 🙂
@estterka urcite nejake foto pribudne aj v latkovkach 😉

9. aug 2011
avatar

@gabika84 napis nieco viac ked budes mat cas,ako porod,ako sa citis mamina🙂

9. aug 2011
avatar

@estterka tuna som 20:09 pisala celu story, tak ked mas rada pribehy o super porodoch, kuk tam 😉

9. aug 2011
avatar

@gabika84 kde? 🙂

9. aug 2011
avatar

tak gratulujem este raz,parada! uzivaj si ju,ja som mala takto pred rokom novoredenca,strasne rychlo to leti.

9. aug 2011
avatar

@estterka dakujem krasne 🙂 toho sa bojim, dnes je to chrobacik malinky a zajtra mu ides na promocie 😀

9. aug 2011
avatar

tesim sa na to foto v latkovke,v dobrom zavidim,ze ste zacali hend od narodenia. takze uzivajte si spolu kazdu chvilku🙂 ked sa rozhodneme pre druhe,dojdem k tebe po rady,co potrebuje novorodenec a tak :D

9. aug 2011