
4 / 51
gratulujem! tesim sa na foto v latkovkach🙂
9. aug 2011
krasne ste kocky!
9. aug 2011
gabika84
autor@estterka aha, poporodna demencia, prepac 🙂 : https://www.modrykonik.sk/forum/buduce-mamicky-s-rovnakym-terminom-porodu/augustove-mamicky-2011/
9. aug 2011
tak gratulujem este raz,parada! uzivaj si ju,ja som mala takto pred rokom novoredenca,strasne rychlo to leti.
9. aug 2011
tesim sa na to foto v latkovke,v dobrom zavidim,ze ste zacali hend od narodenia. takze uzivajte si spolu kazdu chvilku🙂 ked sa rozhodneme pre druhe,dojdem k tebe po rady,co potrebuje novorodenec a tak :D
9. aug 2011
krasne...želam vela zdravička babätku aj mamičke 🙂