gabika84
9. aug 2011
Bella

45 15

11 4

8 1

11 11

14 11

9 5

13 2

32 7

8 1

8 1

9 1

5 1

9 2

2 1

3 1

4 3

2

2 1

1

5

3

4

3

7 3

12 1

3 5


6 1

5

7 2

3

7 3

7

2 1

7 4

4 3

5

7 1

3 2

8

2

1

2

3

3

8 1

2

1

1 1

1 2

1
Gabika, gratulujem malinká je nádherná prajem Vám veľa zdravíčka :o))
10. aug 2011
Bella je nadherne babatko a moc vam to svedci spolu!Gratulujem mamina🙂
10. aug 2011
GRATULUJEM GABIKA!!! SI NASA MOTIVACIA A VZOR!!!! 🙂 MALA JE NADHERNA!!!! DRZIM PALCE!!!!
10. aug 2011
Gabika gratulujem ku krasnej dcerke 🙂 vydarila sa 🙂
10. aug 2011
Gratulujem ku krásnej dcérke....ste fakt krásne....prajem hlavne veľa zdravíčka a mamičke mliečka 🙂
10. aug 2011
Gabi, gratulujem 🙂)) Mala je nadherna! Hlavne vela zdravia a spanku obom ;)
10. aug 2011
jej ake krasne meno!ako vas to napadlo???
8. nov 2011
kraaasne dievcatko*vela zdravicka*!!!