
5 / 51
erárne dupky, moju konfekčnú veľkosť nemali :-)
krásna je 🙂 aj moja Kajka bola vo všetkom utopená
9. aug 2011
mozem sa spytat do tohto ich oblecu v nemocnici? ci si mam tiez kupit take kosielky?
10. aug 2011
Bella je nádherná 🙂
11. aug 2011
krasnucka slecna
13. aug 2011
prekraaaaasne babätko 🙂