icon
5 / 51
erárne dupky, moju konfekčnú veľkosť nemali :-)
avatar

prekraaaaasne babätko 🙂

9. aug 2011
avatar

krásna je 🙂 aj moja Kajka bola vo všetkom utopená

9. aug 2011
avatar

mozem sa spytat do tohto ich oblecu v nemocnici? ci si mam tiez kupit take kosielky?

10. aug 2011
avatar

@bubo27 to su nemocnicne 😉 mozno pamataju este aj moj prichod na svet 😀

10. aug 2011
avatar

@gabika84 Jeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!!! je prenadherna!!!!!!!!!!!!!!

10. aug 2011
avatar

@gabika84 dakujem a rodila si v TN? ak by si mohla napis IP budem velmi rada. Mala je krasnunka 🙂

10. aug 2011
avatar

@bubo27 ano v tn. keby si chcela vediet ako prebiehal porod, pisala som o tom v teme Augustove mamicky asi 2 dni dozadu.

10. aug 2011
avatar

@gabika84 dakujem, idem si to precitat 🙂 opatrujte sa 🙂

11. aug 2011
avatar

Bella je nádherná 🙂

11. aug 2011
avatar

@gabika84 Vlasana krasna 🙂) a vy ste dostavali dupky? to mas super, nas navliekli do kosielok a ponozky som davala ja lebo bol maly fialovy.Ale tiez sme boli zeleni ako armarnici :DDD

12. aug 2011
avatar

krasnucka slecna

13. aug 2011