
3 / 3
tu si asi spievam noveho Ushera :D
super zabery z 3D!!
1. máj 2011
Super zábery 🙂, v ktorom týždni si bola na 3D? za odpoveď diky
4. jún 2011
gabika84
autordakujem 🙂 bola som tusim na zaciatku 26. tt
4. jún 2011

super zabery z 3D!!
Super zábery 🙂, v ktorom týždni si bola na 3D? za odpoveď diky
dakujem 🙂 bola som tusim na zaciatku 26. tt
alebo hokejovú hymnu :o)