
13 / 13
33+0 (jazvu mame na pamiatku z 24.tt :-( )
...to ťa operovali v 24.tt?
2. júl 2011
...som sa pýtala,lebo zatiaľ som sa osobne s tým nestretla že operovali tehuľku.Isto budete obe v poriadku-držím palce🙂
3. júl 2011
Hlavne, ze sa babike nic nestalo napriek operacii. Drzim palce do finale 🙂
22. júl 2011
Hlavné je, že je všetko OK a držím palčeky : -).
26. júl 2011
Určite to malej neublížilo, aj mňa operovali v piatom mesiaci, tiež cysta a dokonca aj vaječník mi museli zobrať a malý je chvala Bohu zdravý. Držím palce
Akurát rana sa dosť zle hojila, zväčšujúcim sa bruškom
3. aug 2011
Myslím, že malá bude určite v poriadku. Mňa tak isto operovali v piatom mesiaci a tiež cysta, dokonca mi museli vziať aj vaječník a malému to neuškodilo- je chvala Bohu zdravy. Tak držím palce, akurát rana sa mi zle hojila- tlakom zväčšujúceho sa bruška.
3. aug 2011
a čo sa stalo? ale vyzerá to sexi 🙂