Ahojte mamičky, môj mladší dostal kiahne a strašne zle zvláda natieranie, priam to neznáša, kričí a bráni sa... Už ma niektoré nepekné, zapálené... Ako mu pomôcť? Niekde som sa dočítala, že pomáha aj kúpeľ v hypermangane.. A. Ale Dr. Mi zakázal kúpať, len rachla sprcha... Alebo ešte mi bolo povedané, že pomohla aj sprej aloe z forever... Mate niekto skúsenosti? Ďakujem
Nenatierať, fenistil, hypermangan pekne vysuší, v prípade teploty nedávať nurofen
Ak nechce, nenatieraj. Niekto hovorí, že nie, ale ja som nazbierala klasika púdrom a perfektne všetko pomizlo. Ak ale nechce, kúp v tom hxpermangane. Ten zasusuje, takze to môžeš aj viackrát do dňa. Plus Fenistil. A bude ok, to len tých pár prvých dni je najhorších. 🙂
Moja 8mesacna mal kiahne teraz uz mame pekne chrasty. Kupala som ju v hypermangane a natierala tanno hermal.
Syn dostal kiahne keď mal 2 roky, nechcel sa natierať, ak sa mi to podarilo, tak si to umyl. Takze som nakoniec som ho nenatierala a ma iba jednu jazvu
Hlavne nenatierať púdrom, ako radia vyššie hypermangán a sprej Tantum Verde,, pomáha proti svrbeniu, dezinfikuje
Hypermangan 2x denne jemný roztok. Kúpať chvíľku. A potom len kúp sprej tantum verše a stačí len nastriekat na vyrážky....držím palce nech to rýchlo prejde
Hypermangan kúpeľ,fenistil kv.,a nadávať puder