Je mi luto @beate1 , ze su tu niektore takr zavystlive, ze musia utocit a rusit to co niekto druhy uverejni.nechapem admina, ze ti tvoju spravu zrusil, ty si nam len ukazala aka si sikovna mamina a aku krasnu vestu si usila.su trapne...
@beate1 mne to "vysvetlili" tak, že vraj je to teraz zakázané a dnes som sa strašne jedovala.
@beate1 zrušila som tu všetko krem bazára. Celý koník je na dve veci
Tu si niekedy pripadám ako v nápravno výchovnom ústave...😠
@michaelamilan fakt už nevedia.ako by zo seba mohli spraviť nadčloveka 🙄
@beate1 no čo už....... ako tu pred chvíľou jedna baba dala že: závisť je najvyššou formou uznania.
@michaelamilan to je pekne povedané...tak si to teda vlastne asi budem vážiť,že zrušili môj prìspevok..😀
O chvíľu zrušia aj našu konverzáciu...😝
@beate1 ja čakám že mi po mojich nepekných písmenkách zrušia celý nick 😝
@sissy27 a hlavne ze napr na ploche je stale album moje tvorilkovanie ci ako sa to vola. To uz je OK? O toto mi ide
@sissy27
@beate1 ale mna totalne toto nastvalo, tu nebol nejaky pridukt na predaj, ale niekoho sikovnost a ukazat nieco co niekto vytvoril a myslim, ze ked sa niektoopyta na cenu, to nezname ze to je na predaj.a aj keby bolo, tak to je sikovnost tej maminky, ze nieco dokaze.a toto nechamem...o c
@michaelamilan tak zrejme si ho admini ešte nevšimli
@gabikaml ja ťa chápem... Ale aj tie albumy, ktoré to zapríčinili, oficiálne neponúkali nič na predaj, všetko to bolo len ako ukážka šikovnosti a tvorivosti... Holt niektoré boli doslova nenažrané a zahlcovali plochu svojimi vencani a čelenkami a stužkami na kočík a doplatili na to aj tie, ktoré naozaj sa chceli len podeliť o radosť zo svojho hobby...
*ide - pre
Kašlite už na to kočky...aj ja som sa nasr...,keď mi prispevok zrušili...tak z ješitnosti alebo tej nasratosti som danu vec vložila do bazára,keď je tu možnosť predávať handmade veci..aj keď stále trvam na tom,že sme tu ako vo väzení alebo v ústave niekedy...😂

Nevadì..ste zlata..ľudia su raz takiii...jedno nechápem,keď to môžem dať do bazára na predaj ako handmade,prečo sa to nemože dať sem??...karma je zdarma 😀..dakujem..❤