Ahojte Maminy. Chcem sa opytat na co su dobre ti nazbierané srdiečka? Vopred vdaka.
tak ked chces dakomu spravit radost alebo len tak pre stastie alebo ked das daku hadanku a posles ich prvej co uhadne take rozveselenie pocas dna😉😀
15. máj 2020
Mozes ich vymenit za kúpon na nakup do tesca
15. máj 2020
Na rozdavanie pre radost atd
15. máj 2020
na nič