icon

Ahojte Maminy. Chcem sa opytat na co su dobre ti nazbierané srdiečka? Vopred vdaka.

avatar

na nič

15. máj 2020
avatar

tak ked chces dakomu spravit radost alebo len tak pre stastie alebo ked das daku hadanku a posles ich prvej co uhadne take rozveselenie pocas dna😉😀

15. máj 2020
avatar

Mozes ich vymenit za kúpon na nakup do tesca

15. máj 2020
avatar

Na rozdavanie pre radost atd

15. máj 2020