icon
avatar
gabulka82
20. jan 2011

Naša láska Samuel 9. január 2011

avatar

Prajeme vsetko dobre malemu Samuelovi aj ostatnej rodinke aj my mame Samuela narodeneho 13.01.2009 tak ma zaujal Vas fotoblog ked som sa prihlasila na modreho konika Jana

20. jan 2011
avatar

Prajeme vsetko dobre malemu Samuelovi aj ostatnej rodinke aj my mame Samuela narodeneho 13.01.2009 tak ma zaujal Vas fotoblog ked som sa prihlasila na modreho konika Jana

20. jan 2011
avatar

......gratulujeme k narodeniu krásného chlapčeka prajeme všetko dobré.......... hlavne veľa, veľa zdravíčka.....🙂

20. jan 2011
avatar

krasnemu babatku aj maminke vela vela zdravia 🙂 vsetko dobre 🙂

20. jan 2011
avatar

Ďakujeme 🙂

20. jan 2011
avatar

@gabulka82 gratulujem, aj nas Oliverko sa narodil 9.1. 2011 🙂

29. jan 2011
avatar

ahoj krasne babatko, gratulujem Vam, nas Samuelko sa narodil 8.1.

2. feb 2011