gabulka82
20. jan 2011
Naša láska Samuel 9. január 2011
Prajeme vsetko dobre malemu Samuelovi aj ostatnej rodinke aj my mame Samuela narodeneho 13.01.2009 tak ma zaujal Vas fotoblog ked som sa prihlasila na modreho konika Jana
20. jan 2011
......gratulujeme k narodeniu krásného chlapčeka prajeme všetko dobré.......... hlavne veľa, veľa zdravíčka.....🙂
20. jan 2011
krasnemu babatku aj maminke vela vela zdravia 🙂 vsetko dobre 🙂
20. jan 2011
gabulka82
autorĎakujeme 🙂
20. jan 2011
@gabulka82 gratulujem, aj nas Oliverko sa narodil 9.1. 2011 🙂
29. jan 2011
ahoj krasne babatko, gratulujem Vam, nas Samuelko sa narodil 8.1.
2. feb 2011


















Prajeme vsetko dobre malemu Samuelovi aj ostatnej rodinke aj my mame Samuela narodeneho 13.01.2009 tak ma zaujal Vas fotoblog ked som sa prihlasila na modreho konika Jana