
4 / 18
Takto som si vegetil v pôrodnici
Krásny chlapček ...Gratulujem!!!!
20. jan 2011
Gratuľujem je to poriadny chlap ale nádherný aj ja sa už neviem dočkať nášho SAMKA :o)
20. jan 2011
jaaj, riadny chlapisko, maminka sa muslea poriadne natrapit... ☹ ale malinky je fesak, gratulujem... 🙂
29. jan 2011
skoro ako náš Alex len my sme mali váhu 4070 gramov