Dnes termín pôrodu, no zatiaľ nič
gabulka82
autor@chikitacmuk ďakujem
6. jan 2011
Gabi myslime na vas intenzivne 🙂
6. jan 2011
Drzim palce.Drz sa a nech to mas cim skor za sebou.Akurat vcera davali na joj ze sa strasne moc deticiek rodi.Niekde aj zatvaraju porodnice co nemaju kam mamicky davat uz.
6. jan 2011
neboj Gabika, vsetko dobre dopadne, nedaju ti vyvolavacku len tak pre nic za nic, drzte sa
6. jan 2011
drziiim palceky 🙂 uz aby som sa aj ja dockala 🙂