icon

Ekopark piestany. Boli ste tam uz tento rok?

avatar

tento rok este nie, ale chceli by sme tam este niekedy vybehnut. Je to tam celom fajn. A vraj maju nejake nove zvieratka a novy usek spristupneny. Na FB som take nieco zahliadla.

29. apr 2022
avatar
29. apr 2022
avatar

Áno, minulý tyzden

29. apr 2022
avatar

Áno my sme boli

29. apr 2022
avatar

Škoda, že až od 1000. Mohli dať cez víkend od 0900

29. apr 2022
avatar

boli sme cca 4 tyzdne dozadu. Muz hundral ze zas zoo, ale fakt to bolo tam skvele... co ale odporucam zobrat si so sebou obcerstvenie, lebo teda nas neohurila ponuka jedla tam vobec.... inak by sme urcite vydrzali aj cely den. To ihrisko pre deti bolo super, ale nedavaj detom cierne nohavice (nasi si ich dali nahodou, nevedeli sme uplne presne do coho ideme, ale teda po ihrisku vyzerali ako prasata). Jedlo v ponuke ... hranolky, pizza a v restike je aj par jedal ale teda obsluha si nas nevsimala a vyber bol dost onicom, takze sme sa najedli v Piestanoch.

29. apr 2022
avatar

Ano 👍

29. apr 2022
avatar

@katkaseiner v Piešťanoch ktorú restiku odporúčaš?

29. apr 2022
avatar

@isabellaa my sme boli pri hradzi Piestansky pivovar - burgre mali fakt skvele. Po vela rokoch teraz prvykrat sme boli v Piestanoch...

29. apr 2022
avatar
29. apr 2022
avatar

@isabellaa dobre sa zabavte, moji 9 a 6rocny sa velmi dobre bavili. Urcite treba aj drobne na krmivo... krmili sme papagaje, zajace, morcata... velmi sa nam pacilo

29. apr 2022
avatar

@katkaseiner veľmi pekne ti ďakujem a krásny víkend prajem

29. apr 2022
avatar

a dá sa tam prosím vás pohybovať s kočarom??

29. apr 2022
avatar

@pepss ano da, okrem toho noveho kusku, tam zatial nie, ale 99% uzemia sa da

29. apr 2022