Ekopark piestany. Boli ste tam uz tento rok?
Áno, minulý tyzden
Áno my sme boli
Škoda, že až od 1000. Mohli dať cez víkend od 0900
boli sme cca 4 tyzdne dozadu. Muz hundral ze zas zoo, ale fakt to bolo tam skvele... co ale odporucam zobrat si so sebou obcerstvenie, lebo teda nas neohurila ponuka jedla tam vobec.... inak by sme urcite vydrzali aj cely den. To ihrisko pre deti bolo super, ale nedavaj detom cierne nohavice (nasi si ich dali nahodou, nevedeli sme uplne presne do coho ideme, ale teda po ihrisku vyzerali ako prasata). Jedlo v ponuke ... hranolky, pizza a v restike je aj par jedal ale teda obsluha si nas nevsimala a vyber bol dost onicom, takze sme sa najedli v Piestanoch.
Ano 👍
@katkaseiner v Piešťanoch ktorú restiku odporúčaš?
@isabellaa my sme boli pri hradzi Piestansky pivovar - burgre mali fakt skvele. Po vela rokoch teraz prvykrat sme boli v Piestanoch...
@katkaseiner diik
@isabellaa dobre sa zabavte, moji 9 a 6rocny sa velmi dobre bavili. Urcite treba aj drobne na krmivo... krmili sme papagaje, zajace, morcata... velmi sa nam pacilo
@katkaseiner veľmi pekne ti ďakujem a krásny víkend prajem
a dá sa tam prosím vás pohybovať s kočarom??
tento rok este nie, ale chceli by sme tam este niekedy vybehnut. Je to tam celom fajn. A vraj maju nejake nove zvieratka a novy usek spristupneny. Na FB som take nieco zahliadla.