icon

Mate skusenost s eshopom iSTYLE?

avatar

to je oficialny eshop pre apple, je v pohode. maju aj dost kamennych predajni.

8. jan 2024
avatar

Bez problemu vzdy. Viac krat sme kupovali ci uz tablety alebo telefony atd.

8. jan 2024
avatar

Aj s predajňami, normálny obchod

9. jan 2024