@jeennyv dakujem a ide to dobre dole?
Ja mám bielu kabelku - kombinácia látky a koženky ...a už som ju pár krát vyprala v práčke a nič sa jej nestala...ale to som brala tak ,že špinavú ju nosiť nebudem tak risknem a keď tak ju vyhodim...
@adulka07 juj to by som nerada, to je dost draha kabelka, slak by ma trafil keby sa znicila :D Tak snad vycistim aj s tym mydlom. Este ju nemam doma, kupila som z bazaru, ale viem ze bude ofulana, preto uz vopred riesim 🙂
@gerrwie_girl jasne len to chce trpezlivost a jemnost
@gerrwie_girl a možno bola na predaj, lebo nešla vyprať😂
@dundulica verim, ze to vycistim :D
@gerrwie_girl a keby si skúsila dať do čistiarne?
@adulka07 aj to mi inak napadlo, myslis ze kabelky tiež čistia?
@gerrwie_girl neviem...ale skúsila by som
Tak dievcata super to šlo dole 🙂. Som spokojná. Použila som nakoniec kapsulu na pranie.
Krásna je 👍
@adulka07 vdaka 😊
fakt pekná
@dundulica jj takú k letným šatám som zháňala a ideálna 🙂


Jemne kefka a mydlova voda..jdoma mame tske topanky co naju celu platformu taku