icon
1 / 1
avatar

Och, tá vôňa a kôrka, normálne to cítim.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@martul veru, ja už tlačím ešte teply s maslom a soľou, toto milujem 🥰

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

Vyzeraju krasne 😍

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@jablkovastrudla ďakujem, dva sú pre susedu a jeden už som rozobrala 😀. Je ako vaticka

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

a posielate aj poštou ? 😍 👌

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@ewana73 sem sa pripnem, keby nahodou 🤤😁

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

Wau 👏

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

Krasa, luxusne sa ti vydarili. Si sikulka. 👌Kvaskujes?

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

Teba tak mať za susedu,to som v "chlebíkovom raji"🥰...čerstvo upečený,maslo, soľ... jediné negatívum by bolo,že by mi riadne riť narástla 😅 to už teraz ma je dosť...
Krásne chlebíky 👍

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@ewana73 nuž keby vydržal taky chrumkavucky kludne pošlem 😀

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@oxiba áno od covidu. Neskutočne ma to baví. Najradšej by som si otvorila malú pekarnicku 🥰

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@liska83 ďakujem 😀. No úprimne ja sa snažím zhodiť par kil ale takto si to veľmi neulahcujem 😀

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@gerrwie_girl to urob, to ide skvele, u nás taká a normálne aj stopnú a neberú viac objednávok

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@mooonika1975 fakt? No paráda...ja som zrovna ostala bez práce tak nad tým silno začnem uvažovať!

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@gerrwie_girl najpr by som si spravila prieskum ci by bol v okoli zaujem a hlavne za aku ceny by si ho vedela predavat aj ine vyrobky. Napr v oblasti, kde ludia nemaju pracu, zarabaju minimalku nekupia chlebik za 3-4€ hoci je domaci bez chemie lebo zial coraz viac ludi kuka na cenu, co si moze dovolit a nie na kvalitu. Ja, ked kupim takyto chlebik v Yeme tak sa zje na posedenie.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@dooscoby zatiaľ pečiem za 3,90 ľuďom a záujem je. A práveže neviem ci to nemám veľmi lacno. Lebo aj dnes. Suseda vzala 2 z nich na raňajky. A ja som vstavala o 4 ráno aby som ich stihla upiecť. Včera som nakrmila kvások, uvarila zemiaky, zamiesila cesto, dnes piekla. Bordel v kuchyni z toho, plná umývačka riadu, čistenie ošatiek a elektrická rúra bezala 3 hodiny v kuse. Takže menej si isto pýtať nemôžem, už takto mi drahy hovorí ze ci sa mi to chce s tým prplat pre pár drobných. Ono keby mam veľkú pec a chladničku tak sa inak robí to je pravda....

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@gerrwie_girl Máš to veľmi lacno, viem čo s tým je roboty.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@zosiaa ze? Tiež sa mi zdá. Na druhej strane sa bojím ci budu mat ľudia záujem. Lebo vieš. Chleba.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@gerrwie_girl To je tiež na druhej strane pravda. To treba natrafiť na človeka, ktorý má akú takú predstavu ako sa taký chlieb pripravuje. Alebo dokáže oceniť tú chuť. Lebo tá je na nezaplatenie.
Máš môj obdiv že pečieš aj pre iných ľudí.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@gerrwie_girl bihuzial, ak nebudu cciet, ich chyba, ale tebe ta cena musi pokryt aspon naklady, to je minimum.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@gerrwie_girl za mna je tych 3.9 strop co by som dala za chlebik, tak zvyknem kupovat max 2 krat za mesiac. Ale tak ak mas pravidelnych zakaznikov skus sa popytat kolko by boli ochotni zaplatit tak, aby ti to pokrylo pracu aj naklady. Ja v potravinach kupujem koser chleba, kvaskovy bez chemie za 2.5 mensi a velakrat vecer uz je v akcii za 1.4 lebo sa nepreda. Ale tvoj vyzera oproti tomu luxusne.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@zosiaa
@victoriab
@dooscoby dievčatá suseda odo mňa brala už tretí krát, vždy 2ks rovno. Tento týždeň už druhý krát a myslím si ze bude brat aj naďalej. Jej deti ten chlieb zbožňujú a nevedia sa dočkať kedy ho donesie. To je pre mňa nádherný pocit 🙂. Keď ľuďom chuti. Zatiaľ každý komu som piekla bol nadšený. Len teda aj ta logistika je trosku problém, lebo bývame na hornom konci dlhociznej dediny. Tak uvidím. Zatiaľ tuná po okolí a keď sa niekde zamestnam tak ponúknem aj tam.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

3,90 je ok cena. Je kilový?

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@mooonika1975 okolo kila váži áno. Musím si to už konečne odvážiť 🙂.

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

U nas by Ta to uzivilo…. Tazko kupit dobry chlebik , tie umeliny v obchode uz obchadzam …. Domaci beriem za 4,9 , ale nemyslim , ze je kilovy … skor 700g

Odpovedz
16. feb 2025
avatar

@kimmi17 4,90? No pekne. Asi časom naozaj musím zvýšiť ceny 🙂

Odpovedz
16. feb 2025