gilian
22. dec 2016
660 

OČISTA SOĽOU

Ahojte,

tento článok som nenapísala ja, ale chcem ho sem pridať, lebo píše o veľmi účinnom spôsobe, ako sa večer očistiť od negatívnej energie...veľmi jednoduchý a lacný spôsob prečistenia tela a ducha. 🙂 

----------------------------------------------------------------------

Nohy si položila do nádoby so soľou. Budete naozaj prekvapení, keď zistíte, čo táto soľná očista urobila s jej telom.

U mnoho národov sveta je soľ symbolom čistoty a poctivosti. Niet divu, že je soľ zaraďovaná do mnohých kozmetických, ale aj liečivých procedúr. Soľ sa už dlhšie používa pri tzv. očiste tela a pokožky a jej hlavná výhoda je najmä silný kladný náboj, ktorý obsahuje.

Soľ je schopná pritiahnuť a absorbovať negatívnu energiu počas niekoľkých minút, a preto odporúčame, aby ste nestrácali čas a urobili si relaxačný zábal alebo teda procedúru. Občasná očista je pre naše telo i dušu veľmi dôležitá.

Pre takúto očistnú soľnú terapiu budete potrebovať lavór alebo veľkú misku, do ktorej sa vám zmestia obe nohy a budete sa hlavne cítiť pohodlne. Taktiež si pripravte morskú hrubozrnnú soľ a postupujte podľa nasledujúcich pokynov.

Rituál soľnej očisty

Rituál robte v miestnosti, ktorá je izolovaná od vonkajšieho aj vnútorného hluku, niekde v pokoji, kde môžete relaxovať. Mali by ste byť čo najmenej rozptýlené okolím. Pripravte si veľa kamennej soli. Určite vám nemusí byť ľúto väčšieho množstva. Potom už len položte obe chodidlá do soľného zábalu a pokojne si trochu premasírujte nohy. Následne už len relaxujte dovtedy, pokiaľ vám je pohodlne.

Snažte sa mysľou posielať všetky negatívne myšlienky smerom von cez nohy. Predstavujte si, ako všetky zlé veci odchádzajú práve do soli. Neváhajte a pokojne sa postavte a prešľapávajte, urobíte len dobre. Čím viac energie budete cítiť, tým je čistenie účinnejšie. Môžete prípadne aj skákať, otáčať sa a hrať sa so zrnkami.

Keď budete mať pocit, že všetka negativita je preč, očistite svoje nohy a chvíľu si poseďte, aby ste načerpali novú energiu. Nastáva posledná fáza liečby. Soľ zabaľte do tašky alebo spláchnite v záchode. Musí odísť z vášho domu. Nezabudnite sa v duchu poďakovať.

Táto očista je skvelá pre všetkých, ktorí majú v živote nejaké ťažkosti a trápia sa niečím vážnym. Aplikovať ju môžete aj keď máte zlú náladu a chcete prísť na nové myšlienky. Vyskúšajte a uvidíte, či to funguje. Každý jedenkrát je táto očista účinnejšia. Tradične by ste dokonca mali túto soľ vysypať do rieky.

Ahoj, môžem vyspať nakoniec aj to potoka tečúceho pred naším domom?

11. mar 2020
gilian
autor

@zvieratko31 ano, urcite ano.

12. mar 2020

@gilian Ďakujem za odpoveď, máš úžasné príspevky na nástenke, to je niečo pre mňa 🌞

12. mar 2020
gilian
autor

@zvieratko31 dakujem ! Som strasne rada, ze sa ti paci. Velmi ma to tesi. 🙂 😍

12. mar 2020

Začni písať komentár...

Odošli