Aj dcéra má, za mňa spokojnosť 👍
25. júl 2022
Máme 🙂 veľmi dobré fľaše aj odolné
25. júl 2022
Máme matnu uz 4. rok. Trošku sa osuchala, ale stále je funkčná. Skutočne je odolná, nevytiekla ani raz, dobre sa čistí.
25. júl 2022
Malá má a sme spokojní 👍
26. júl 2022
27. júl 2022
gilmorka
autordakujem, kupili sme matnu ruzou
28. júl 2022


Dcerka ma uz 3roky tu istu. Ma lesklu ale casom ju trosku odrela. A kupila som ju aj synovi, ma ju rok a dufam ze mu vydzri ako dcerke. Spokojnost👍