icon

Svadobcan Leo...len skoda tej ciapky v ociach 🙂 ale inac si svadbu uzil. sat isiel decentne, okolo polnoci :D

1
avatar
glenda
autor

sat sa mysli spat 🙂 preklep 🙂

20. jún 2013