Úžasne povedané!!! prof. Peter G. Fedor-Freybergh (pôrodník a zároveň psychiater): "...vždy som sa bránil tomu, aby sa znepokojovala matka strašením, že keď sa bude správať takto, tak si poškodí dieťa. Matka nie je len bezmocným inštrumentom v ruke prírody, ale je spoluvytvárateľkou svojho tehotenstva. Je to úžasná práca na umeleckom diele, na soche, na obraze a každá matka ho spoluvytvára podľa svojich najlepších možností. Áno, dieťa cíti presne to isté, čo matka. Má na to inštrument."
p. Freybergh filozofuje nad temami, o ktorych nema sancu, je to obycajny manipulator, ktory podporuje sarlatanskych liecitelov, davajte si pozor ,aby ste nenaleteli jeho blabolam, podporuje totiz liecitela, ktory nahovoril desiatkam zien, ze su tehotne, aj ked neboli sposobil tym obrovske skody nie len na psychike zien alej aj fyzickom zdravi!!!!!
lebo najlepsie idu clanky od sarlatanov, preto ich aj uverejnuju, staci poprepinat kanaly a jasnovidcov a liecitelov uz mate vsde a smutne je, ze ludia tomu naletia. Ak si si pozrela aj tu video reportaz, tak ti musi byt jasne, ze pan profesor to nema v hlave v poriadku
celý článok tu: http://zena.pravda.sk/zdravy-zivot/clanok/28972...