Uzime si posledne dni ako na Sahare 🙂 Co nevidiet nas navstivi Sibir 🙂
huráááá...koonečnééééé
21. jún 2013
No bolo na čase 🙂
21. jún 2013
glenda
autorNo neviem. Aby sme zas z toho vsetci nedostali nadchu 🙂
21. jún 2013
Uzime si posledne dni ako na Sahare 🙂 Co nevidiet nas navstivi Sibir 🙂
huráááá...koonečnééééé
No bolo na čase 🙂
No neviem. Aby sme zas z toho vsetci nedostali nadchu 🙂
tešíííííím 🙂