Pekný deň všetkým! Vie mi prosím niekto poradiť, kde nájsť strih na ušitie podobného autíčka na traky ako majú detičky na novom DVD Fíha? Viem, že autíčko sa tam dá aj kúpiť, ale cena mi príde prehnaná. Za všetky užitočné rady vopred ďakujem! Prikladám aj foto fíhamobilu, snéď to nebude problém... 🙂
na veĽkosť sa mi nezdá drahé mrkni ja som chcela spievanku kúpiť ale tá cena skoro som odpadla