Ahojte, tie ktore vyuzivate nosic, kam si davate zakladne veci ako kluce, penazenka, mobil? Nosite stale batoh? Alebo nejaku kabelku?
Crossbody kabelku som nosila
6. máj 2026
ja som pri noseni mala pri sebe len kluce a mobil vo vrecku bundy/mikiny
6. máj 2026
Nosila som stale batoh. Ak Ti staci nat pri sebe len par veci, mozno ladvinka by nebol zly napad okolo pasu.