icon

Ahojte, tie ktore vyuzivate nosic, kam si davate zakladne veci ako kluce, penazenka, mobil? Nosite stale batoh? Alebo nejaku kabelku?

avatar

Nosila som stale batoh. Ak Ti staci nat pri sebe len par veci, mozno ladvinka by nebol zly napad okolo pasu.

5. máj 2026
avatar

Crossbody kabelku som nosila

6. máj 2026
avatar

ja som pri noseni mala pri sebe len kluce a mobil vo vrecku bundy/mikiny

6. máj 2026
avatar
@saasulik

ja som pri noseni mala pri sebe len kluce a mobil vo vrecku bundy/mikiny

@saasulik ano, doteraz aj ja, ale uz mi zacina byt teplo 😅

6. máj 2026
avatar
@gregik66

@saasulik ano, doteraz aj ja, ale uz mi zacina byt teplo 😅

@gregik66 ked bolo teplo
nosila som dlhe a potom kratke leginy s vreckami na boku👍
v jednom mobil v druhom kluce

6. máj 2026