Poradte mi - mala donesie do porodnice sestricke mojkaca ako darcek. Ake chcela by som, aby aj babo "dalo" nieco jej, ale netusim co...
@kristulkamarulka ma len 2 roky... tak toto neviem... skor pre starsiu
@guiseppinka bublifuk by nestačil? Moja 2r na oblecko kašle bublinky miluje či to musi byt nieco megasuperbombasticke?
@miadi nieee. Ziadne megasuperneviemake... len nieco na co bude mat pamiatku... som rozmyslala nad hrackou, ze uhackujem, ale neviem ci sa mi bude chciet
Syn dostal lego a este aj teraz ked sa s nim hra povie,ze to je od Barborky(dcera) a uz je to skoro 5 rokov odvtedy. Kup nieco co ma velmi rada
Na sashe.sk sú bábiky...alebo anjelky
@guiseppinka takze nieco na pamiatku? Nieco co ma rada 😊ved naj darcek je surodenec sam o sebe 😉a spomienka-prva spoločna fotka
@miadi jj. Nieco na pamiatku... no najradsej ma macikov 😀 uz ich ma celkom dost...
Tricko s napisom "velka sestra" alebo takr nieco by som ja osobne 🙂