icon

Poradte mi - mala donesie do porodnice sestricke mojkaca ako darcek. Ake chcela by som, aby aj babo "dalo" nieco jej, ale netusim co...

avatar

Tricko s napisom "velka sestra" alebo takr nieco by som ja osobne 🙂

11. máj 2017
avatar

@kristulkamarulka ma len 2 roky... tak toto neviem... skor pre starsiu

11. máj 2017
avatar

@guiseppinka bublifuk by nestačil? Moja 2r na oblecko kašle bublinky miluje či to musi byt nieco megasuperbombasticke?

11. máj 2017
avatar

@miadi nieee. Ziadne megasuperneviemake... len nieco na co bude mat pamiatku... som rozmyslala nad hrackou, ze uhackujem, ale neviem ci sa mi bude chciet

11. máj 2017
avatar

Syn dostal lego a este aj teraz ked sa s nim hra povie,ze to je od Barborky(dcera) a uz je to skoro 5 rokov odvtedy. Kup nieco co ma velmi rada

11. máj 2017
avatar

Na sashe.sk sú bábiky...alebo anjelky

11. máj 2017
avatar

@guiseppinka takze nieco na pamiatku? Nieco co ma rada 😊ved naj darcek je surodenec sam o sebe 😉a spomienka-prva spoločna fotka

11. máj 2017
avatar

@miadi jj. Nieco na pamiatku... no najradsej ma macikov 😀 uz ich ma celkom dost...

11. máj 2017