
@anjelicek26 aj ja som chcela :((
strašne krásne babätko, Ivanka držte sa, poznám Váš príbeh z anjelikov.... :( držím veľmi palce
ďakujem ti z celého srdca za seba aj za môjho krásneho chlapčeka
@anjelicek26 aj ja to je strašné tažké čítat niečij osud vidiet foto takéhoto krásneho bábanka ktoré išlo do nebíška ja by som to tiež neprežila panebože čo je toto za osud ? ☹
@gwenni no to si veru neviem ani sa nebudem hrať na to že Ti rozumiem lebo najhoršia je prežiť asi svoje dieťa na ktoré čakáš cítiš ho v brušku pripravuješ mu všetko s radfosťou celá rodina sa teší a zrazu je po všetkom takže viem si len tročka predstaviť čo to je za bolesť ale len Ty sama ju cítiš ☹ strašne ma to mrzí a preto verím že čoskoro príde druhé bábetko a budete opať štastná a Váš anjelik Vás z hora bude strážiť naozaj moc moc moc držím palčeky ale verím tomu že budete čoskoro opať štastná !!!
Cmuk pre Maxika....moj chrobacik aky krasnucky........zlatucky riadne
prekrásny anjelik
prekrasny anjelik* cítim s tebou,tiez mam dve dievcatka v nebícku...velmi,velmi ti drzim päste,davaj na seba pozor.....zelam tebe i babatenku,co nosis pod srdcom vela zdravicka,nech ho coskoro drzis stastna v narucí
Dokonale babatko, boze preco sa deju take veci ;( Normalne mi slzicky vybehli, nas Max ma 7 mesiacov... by som umrela keby sa mu nieco stalo ;(