icon
3 / 19
avatar

Dokonale babatko, boze preco sa deju take veci ;( Normalne mi slzicky vybehli, nas Max ma 7 mesiacov... by som umrela keby sa mu nieco stalo ;(

24. jan 2011
avatar
gwenni
autor

@anjelicek26 aj ja som chcela :((

24. jan 2011
avatar

strašne krásne babätko, Ivanka držte sa, poznám Váš príbeh z anjelikov.... :( držím veľmi palce

20. feb 2011
avatar
gwenni
autor

ďakujem ti z celého srdca za seba aj za môjho krásneho chlapčeka

21. feb 2011
avatar

@anjelicek26 aj ja to je strašné tažké čítat niečij osud vidiet foto takéhoto krásneho bábanka ktoré išlo do nebíška ja by som to tiež neprežila panebože čo je toto za osud ? ☹

12. mar 2011
avatar
gwenni
autor

@marrrrrry ani si nevieš predstaviť ako je pre mňa ťažké teraz žiť keď môj chlapček je v nebíčku :(

13. mar 2011
avatar

@gwenni no to si veru neviem ani sa nebudem hrať na to že Ti rozumiem lebo najhoršia je prežiť asi svoje dieťa na ktoré čakáš cítiš ho v brušku pripravuješ mu všetko s radfosťou celá rodina sa teší a zrazu je po všetkom takže viem si len tročka predstaviť čo to je za bolesť ale len Ty sama ju cítiš ☹ strašne ma to mrzí a preto verím že čoskoro príde druhé bábetko a budete opať štastná a Váš anjelik Vás z hora bude strážiť naozaj moc moc moc držím palčeky ale verím tomu že budete čoskoro opať štastná !!!

13. mar 2011
avatar

Cmuk pre Maxika....moj chrobacik aky krasnucky........zlatucky riadne

14. apr 2011
avatar

@gwenni ja ti verím nie je to ľahké, niekto sa narodí a niekto musí skôr alebo neskôr zomrieť :( je to krutý svet

26. apr 2011
avatar

prekrásny anjelik

22. sep 2011
avatar

prekrasny anjelik* cítim s tebou,tiez mam dve dievcatka v nebícku...velmi,velmi ti drzim päste,davaj na seba pozor.....zelam tebe i babatenku,co nosis pod srdcom vela zdravicka,nech ho coskoro drzis stastna v narucí

15. dec 2011
avatar
gwenni
autor

@maritana ahoj maminka teraz si pozerám svoje albumy a našla som si tvoje prianie a chcea by som sa ti poďakovať z celého srdca a príjmi moju úprimnú sústrasť je mi to veľmi ľúto ....my tebe tiež želáme iba zdravíčko aby ste boli šťastný celá rodinka 🙂

6. apr 2012