icon
4 / 19
avatar

Drobatko malinke 🙂

7. jan 2011
avatar

takovy krasny chlapecek, to je strasne
uprimnou soustrast

20. jan 2011
avatar

nadherny chlapcek.

27. jan 2011
avatar

krásne bábenko

25. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@miroslava632 🙂 a tie záderíky na prštekoch 🙂 manžel ich veľa krát spomína, že aké ich mal 🙂

25. júl 2011
avatar

pri čitaní Vašho príbehu som si tu poplakala....

25. júl 2011
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
gwenni
autor

@miroslava632 ani si nevieš predstaviť, koľko som sa ja naplakala veľa krát aj celé dni, potom sa už manžel hneval, že sa nesmiem toľko trápiť lebo sa mi niečo stane od toľkého trápenia, tak som plakávala len keď bol v robote :( :(

25. júl 2011
avatar

je mi to velmi luto a držim vam palce nech sa už vo vašom živote nič take bolestive nestane a aby ste konečne mali to po čom z celého srdca túžite... krásné babätko 🙂

25. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@miroslava632 Ďakujem

25. júl 2011
avatar

nádherne chlapčiatko....

18. jan 2012