
4 / 19
takovy krasny chlapecek, to je strasne
uprimnou soustrast
20. jan 2011
nadherny chlapcek.
27. jan 2011
krásne bábenko
25. júl 2011
gwenni
autor@miroslava632 🙂 a tie záderíky na prštekoch 🙂 manžel ich veľa krát spomína, že aké ich mal 🙂
25. júl 2011
pri čitaní Vašho príbehu som si tu poplakala....
25. júl 2011
gwenni
autor@miroslava632 ani si nevieš predstaviť, koľko som sa ja naplakala veľa krát aj celé dni, potom sa už manžel hneval, že sa nesmiem toľko trápiť lebo sa mi niečo stane od toľkého trápenia, tak som plakávala len keď bol v robote :( :(
25. júl 2011
je mi to velmi luto a držim vam palce nech sa už vo vašom živote nič take bolestive nestane a aby ste konečne mali to po čom z celého srdca túžite... krásné babätko 🙂
25. júl 2011
gwenni
autor@miroslava632 Ďakujem
25. júl 2011
nádherne chlapčiatko....
18. jan 2012
Drobatko malinke 🙂