
moje zlatinko... ☹
aké to bolo ťažké keď tam môj chlapček takto ležkal, tak spokojne vyzeral akoby iba spinkal a znova sa mal zobudiť.....ale už nikdy neotvoril tie svoje malé očká :(
@gwenni strašné ale ako ste písala jednej kočke je to relaita aj pred vami sa klaniam že to zvládate ja by som sa položila božinku ani jedna z nás si nevie predstaviť aká to je velká strata moc ma to mrzí tieto fotky joj strašný je ten život nespravodlivý,ale ako povedal Michal David všetko na svet čo sa deje má svoj význam moc moc úprimne Vám želám aby ste boli už len a len štastný !!!
boze... :_(
je mi do plaču :( aký život je krutý :(
...je to nespravodlivé... budete mať hojnú odmenu v nebi za silu toto prežiť a vydržať...
malinké krásne chlapčiatko ☹ prečo len nemohol zostať pri mamičke ☹(((
zlatunký....ten pohľad joj ako keby som videla Soničku...je mi lúto