icon
10 / 19
avatar

zlatunký....ten pohľad joj ako keby som videla Soničku...je mi lúto

8. jan 2011
avatar

moje zlatinko... ☹

28. feb 2011
avatar
gwenni
autor

aké to bolo ťažké keď tam môj chlapček takto ležkal, tak spokojne vyzeral akoby iba spinkal a znova sa mal zobudiť.....ale už nikdy neotvoril tie svoje malé očká :(

28. feb 2011
avatar

@gwenni strašné ale ako ste písala jednej kočke je to relaita aj pred vami sa klaniam že to zvládate ja by som sa položila božinku ani jedna z nás si nevie predstaviť aká to je velká strata moc ma to mrzí tieto fotky joj strašný je ten život nespravodlivý,ale ako povedal Michal David všetko na svet čo sa deje má svoj význam moc moc úprimne Vám želám aby ste boli už len a len štastný !!!

12. mar 2011
avatar

boze... :_(

8. apr 2011
avatar

je mi do plaču :( aký život je krutý :(

26. apr 2011
avatar

...je to nespravodlivé... budete mať hojnú odmenu v nebi za silu toto prežiť a vydržať...

3. júl 2011
avatar

malinké krásne chlapčiatko ☹ prečo len nemohol zostať pri mamičke ☹(((

12. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@lucia26r ďakujem za pochvalu ako každej mame mi to veľmi lichotí ....no a tvoja otázka zostane navždy nevypovedaná :( :( prečo ?? :(

12. jan 2012