
áno bola naozaj náááádherná a veľmi dobrá, Maxinko určite stál pri tete čo ju piekla 🙂 🙂 alebo lepše povedané lietal tými malinkými krídelkami 🙂
nádherná....🙂 vidím že čakate chlapčeka a ake krásne meno mate vybrate....🙂
krasne a smutne zaroven ... prajem vam vela vela stasticka a zdravicka.. nech vsetko dobre dopadne a vase dni su naplnene uz iba radostou a usmevom a ked sa aj objavi slzicka - tak iba slza stastia 🙂) drzime vam palce.. 🙂
....nech na vas dava pozor tam z hora vas anjelik .. ..kraaaasna spomienka
až mi slzy tečú držím Vám moc palčeky
Prekrásna🙂Určite mal z nej radosť,anjelik najkrajší🙂
nadherna Maximko sa urcite potesil aj z nebicka.🙂
krásna tortička, určite sa Maximko potešil 🙂
wow mam zimomriavky ja ani neviem co viac napisat ........
zelam vam vsetko dobre....
je nádherná...Maxík určite skákal od radosti akú tortičku on dostal 🙂
naaadhernaaa 🙂 ... a zase sa mi chce plakat :( Drzim palce, Ivka 🙂
krasna
kraaasaaa!!!
krasna,vsetko najlepsie anjelik Max 🙂
vsetko najlepie anjelikovi Maxikovi, nech na vas dava pozor zhora 🙂 moja teta prisla takisto o dietatko-dievcatko, zilo len 4 hodinky, ale tiez si na nu spominaju kazdy rok, ale co ti budem pisat, urcite na nho myslis kazdu sekundu----vsetko dobre prajem, drzte sa
Krásna tortička pre krásneho vrabceka xxx
Krásna🙂 Pekné gesto🙂 Určite si pochutnal s vami..
@nadenam 🙂 chceli by sme to takto každý rok a na budúci už aj s Maxovým bračekom
@vever1 🙂 krásna však Janulka ??
@dadikadodik máš úplnú pravdu myslíme na neho stále, stále tu chýba aj keď niekedy sú chvíľe ľahšie a inokedy zase ťažšie a všetky spomienky a tá bolesť sa vrátia.
@mojmacik Maxinko z nebíčka určite veľmi pekne ďakuje 🙂
@raa2
@nikitkad
@nttt
@cisielko
@lenkatomo
@marianax
@cherry1981
ďakujeme maminky ste také zlaté všetky !!!!!!!!!
aky su smutni aj mackovia :/
btw budete mat chlapceka?
Gwenni ako vidím nastala u teba zmena. Píšeš, že aj s Maxovým bračekom. Doteraz si písala, že sa ti vráti Max....Ja si myslím, že je to dobré znamenie, že si sa s tými vyrovnala (aj keď skutočne neviem či sa to dá) ale pôsobíš tak spokojnejšie🙂 Držím pršteky🙂
@xen21 🙂 áno chlapčeka a bude sa volať Liam 🙂
@nadenam áno je to už trochu ľahšie od kedy je bábätko v brušku, ale zase k tým všetkým starostiam pribudli ďalšie, lebo zabudnúť sa nedá a strach že sa by sa mohlo niečo stať aj Maxovmu bračekovi je neskutočný......ale zvládneme to ....musíme 🙂
:’(
nádhernééé ale aj strašne smutne... teším sa, že uz viete co to bude 🙂
Prekrásna tortička nemám slov a slzy v očiach od dojatia i smútku že Maxík musel odísť. krásne chlapčiatko
Krasna torticka, ani neviem co napisat ... je to velmi tazke, ale som si ista, ze sa Maxikovi v nebicku velmi pacila. Drz sa moja!
@lubenka131
@gwen29
@celinesk
@lenka_21
ďakujeme
... a zase plačem... Je to neskutočne krásne, gwenni 🙂
gwenni srdiecko krasne ste si maxika pripomenuli, urcite dava na vas troch pozor z nebicka🙂
@kesika
@katkapapacova
Ďakujem
Boze, ako strasne vam zelam vsetko uz len to najlepsie a vela vela radosti s maxikovym bracekom 🙂
kráána drzim palce 🙂 az mi slzy vysli
@lucia01319 moja zlatá, neplakaj ty máš doma poklad najväčší 🙂 🙂
nádherná tortička pre nádherného anjelika xxx
Zelam vam len to dobre... nadherna torticka : Maxik vsetko najlepsie a posielame ti bostek do nebicka ...
@gwenni krásna tortička, určite ste nou potešili vasho anjelika...Prajem Vám len a len to najlepšie do ďalšieho života a tak ako to tu písali aj ostatne maminky...už len slzy štastia ....držte sa a mimochodom Maxinkov bratriček bude nositelom nádherného mena....držte sa a posielame bostek pre drobceka v brusku a samozrejme aj anjelikovi do nebicka...
@hannybunny naozaj sa vám meno našeho chlapčeka tak páči, som veľmi rada dúfam že mu prinesie do života šťastie a že zdravie bude u nás ako doma 🙂 ďakujeme za božteky pre oboch bračekov 🙂
@gwenni meno je nádherné...do života malinkemu prajem hlavne vela vela zdravička a pohodovu a hlavne štastnu maminku....a stasnou ju urobi práve on:D
držte sa...teším sa na dufam ze uz len a len krásne príbehy s vasim druhym pokladikom :D
@hannybunny :D budeme sa snažiť 🙂
Naozaj velmi pekna tortička...Maxik sa určite tešil a je s Vami,onedlho už budete všetci traja spolu ako to ma byt a Liamko bude zdravy a krasny chlapček 🙂
tečú mi slzy ani hrachy a to vás ani nepoznám :(
ako*
Maxik je nadherny anjelik,je mi velmi luto že odišiel tak velmi skoro :( ked som videla fotky velmi ma to dojalo..prajem celej rodinke a hlavne Vašmu babatku zdravičko, vela vela sily, a vela vela nadhernych životnych chvil ..
@gwenni klobuk dole pred tebou skladam,chce to neskutocne vela usilia a hlavne zivotnej sily to vsetko prekonat a Maxik bol krasne dietatko a teraz je nadherny anjelik,ktory bude teraz na Vas davat pozor.je obdivuhodna ta tvoja zivotna sila ako aj sila ostatnych mamiciek co takto velmi skoro prisli o svoje deticky,(je to hlupe ,ze placem ako male dieta ale neda sa mi neplakat pri takom strasne smutnom a kratkom zivote Mixika),zelam Vamuz len dni ,ktore budu krasne a plne stastia s Liamom
ach,zlatko,klobuk dolu pred tebou,si krasna,mlada,uzasna mamina a zelezna zena,ktora je konecne najlepsou maminkou na svete a zasluzi si to stastie,co sa prevtelilo do Liamka..velmi vela lasky a stastia vam zelam...
bozinku ta je kraaaaaaaaaasna 🙂 som dojata