
@gwenni tuna to vidno lepsie, aj s dazdnikom" https://www.modrykonik.sk/fotoblog/kaya60/album... Je pravda, ze skor sa bodky hodia pre dievcatko, ale uz ta samotna farba je viac chlapcenska, tak neviem, obidvoje je krasne, neda sa zle vybrat
@gwenni mne sa viac pači ten guličkovy 😵 ten je uplne prekrasny a vôbec sa mi nezda že je dievčenský, ja som ho chcela od pallacinky kupiť pre chlapca, no predala ho spolu s kočíkom 🙂 ale tu novinku pre chlapcov si videla?
@lodgermaniacka áno tú som videla a tú by som asi na 90% chcela počkám že či ešte niečo nedajú nové ?? 🙂
@gwenni 🙂 jasneee, ta je momentalne pre chlapčekov najkrajšia 😵 ja tiež pôjdem do novinky 🙂
@lodgermaniacka no a na zimu by som potom chcela ten strieborný winter kit... a ešte manžel chce ten nosič na dieťatko :D
@gwenni strieborný je univerzalny, len mne sa zdal k môjmu dark navy velmi smutny, taka fadna kombinacia to bola, ja by som si teraz asi kupila navy winter kit, len asi už teraz pre nas zbytočna investícia..maly bude mať 2r 🙂 takže na buducu zimu stokke nebudeme mať
bodkovaný najsamkrajší🙂
aj kocekcky su krasne, ale bodky su naj