Keď sa nám vráti naše dieťatko......


















































































































































verím, že to bude už čoskoro xxx
Ivka, chcem sa len opytat, odkial ste objednavali, resp. kde ste kupovali vsetky stokke veci?
ivka az mi slzy vybehli .. verim ze to bude coskoro verim modlim sa aby to uz bolo xxx
@mima01 my sme boli nakupovať v Budapešti, lebo tam nás to vyšlo najlacnejšie, zisťovala som si pred tým ceny aj v PRE DETI lebo aj tam ti to vedia objednať, ale na email mi odpovedali že sa zľava nedá dať, mne sa to zdalo trochu nefér, keďže sme kupovali všetko naraz a vychádzalo to skoro 3000€ :( v Budapešti nás to vyšlo 2300€ ....ale nedávno som si všimla že v Pre Deti dali už tiež zľavy
drzkam palceky a jemi to moc luto,,
@karinka2105 ďakujem
@gwenni az som si poplakala ,drzim palceky
jooj, strasny pribeh, prajem vela vela vela sil, za to co ste si prezili, sa Vam osud urcite odvdaci uz len dobrym, pevne v to verim 🙂 babatko cakaju doma same krasne vecicky, tak sa k Vam urcite poponahla 🙂 a milujuci rodicia 🙂 aj ja som zo ZH, zdate sa mi s manzelom povedomi, len Vas neviem celkom zaradit 🙂 o to viac spolucitim a naozaj drzim silno palce, vsetko dobre zelam 🙂
som dojata a nemam slov.......... ale ani nahodou nepochybuj, ze by to nevyslo, ved sa to podarilo uz raz a dietatko si dokazala donosit az do konca, bol by v tom cert aby to nabuduce nebolo uspesne. moc drzim palceky a tesim sa uz iba na pozitivne spravy.
@tinusiatko ďakujem
nádherné vecičky! 🙂
DRŽÍM PALCE nech je TO ČO NAJSKOR!
coskoro slniecko 🙂 a vecicky su nadherneeeee
drzim palce !!milujem stokke aj ja aj meno pre maleho mam vybrane ze max vidim mame rovnaky kus.
kde chodis na to oblecenie
na stránke ZARA a teraz majú práve dobré zľavy tak som toto všetko aj objednala som zvedavá čo mi z toho príde .
A to je milé že sa ti páčia rovnaké veci ako mne a ešte aj meno, my ideme dať tera Maxovmu bračekovi meno Liam a ak by sme ešte raz mali dievčatko tak Gwen 🙂
ahoj este nie idem kuknut!!LIAM |GWen pekne ale neni v kalendari to sa mi nepaci!!
tam sa da objednat??
max uz je kedy ??
krasne veci, drzim palce nech teraz vsetko dobre dopadne. Liam , krasne meno moj sef z irska sa tak volal, na Slovensku nepoznam nikoho.
a kde mate babo??,
@zloba_z_pd v nebíčku :(
uz dlho?,
Ahoj gwenni citala som tvoj pribeh a velmi ti drzim palce 🙂)) Urcite sa vam to teraz podari , lebo nie nic krajsie ako byt matkou a mat zdrave dieta. Prajem vam trom vsetko len to najlepsie .
@daniella_c ďakujem 🙂
@zloba_z_pd nie je to rok, jeden mesiac a 7 dní čo náš synček zomrel
a kolko mal???
@zloba_z_pd 6dní
a cu mu bolo???
@zloba_z_pd mal vrodenú vývojovú vadu na črievkach
neboj sa tento drobcek bude zrdravy
tesim sa 😀
ahoj krasne vecicky malinky sa ma na co tesit : )
užasne vecičky pre drobca 🙂) držim palce nech je všetko tak ako ma byt a cakame aj fotky s nadhernymi vecičkami bude nadherný dubacik maly 🙂
@lucy130881 🙂
@ingrid2010 to veru bude nádherný dubáčik
kde nakupujete veci D&G??
ako sa vam prejavila ta vada?"ak sa ta smiem spytat
perfektny nazov albumu! 🙂
krásne veci a velmi vám prajem aby sa vám uz coskoro podarilo