icon
avatar
gwenni
5. júl 2011

Keď sa nám vráti naše dieťatko......

avatar

krásne veci a velmi vám prajem aby sa vám uz coskoro podarilo

5. júl 2011
avatar

verím, že to bude už čoskoro xxx

5. júl 2011
avatar

Ivka, chcem sa len opytat, odkial ste objednavali, resp. kde ste kupovali vsetky stokke veci?

5. júl 2011
avatar

ivka az mi slzy vybehli .. verim ze to bude coskoro verim modlim sa aby to uz bolo xxx

5. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@mima01 my sme boli nakupovať v Budapešti, lebo tam nás to vyšlo najlacnejšie, zisťovala som si pred tým ceny aj v PRE DETI lebo aj tam ti to vedia objednať, ale na email mi odpovedali že sa zľava nedá dať, mne sa to zdalo trochu nefér, keďže sme kupovali všetko naraz a vychádzalo to skoro 3000€ :( v Budapešti nás to vyšlo 2300€ ....ale nedávno som si všimla že v Pre Deti dali už tiež zľavy

6. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@minkokika 🙂 :( bude to už čoskoro 🙂

6. júl 2011
avatar

@gwenni ja som pozerala cez nemecko, tak uvidime. Dufam, ze budeme tiez o chvilku kupovat 🙂 A tebe zelam nech sa k vam ta mala radost co najrychlejsie vrati a aby ste sa zase tesili 😉

6. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@mima01 ďakujem

6. júl 2011
avatar

drzkam palceky a jemi to moc luto,,

9. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@karinka2105 ďakujem

9. júl 2011
avatar

@gwenni az som si poplakala ,drzim palceky

18. júl 2011
avatar

jooj, strasny pribeh, prajem vela vela vela sil, za to co ste si prezili, sa Vam osud urcite odvdaci uz len dobrym, pevne v to verim 🙂 babatko cakaju doma same krasne vecicky, tak sa k Vam urcite poponahla 🙂 a milujuci rodicia 🙂 aj ja som zo ZH, zdate sa mi s manzelom povedomi, len Vas neviem celkom zaradit 🙂 o to viac spolucitim a naozaj drzim silno palce, vsetko dobre zelam 🙂

21. júl 2011
avatar

som dojata a nemam slov.......... ale ani nahodou nepochybuj, ze by to nevyslo, ved sa to podarilo uz raz a dietatko si dokazala donosit az do konca, bol by v tom cert aby to nabuduce nebolo uspesne. moc drzim palceky a tesim sa uz iba na pozitivne spravy.

21. júl 2011
avatar
gwenni
autor

@simonet ty si to krásne napísala bol by v tom čert keby som to nedokázala 🙂

21. júl 2011
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
gwenni
autor

@tinusiatko ďakujem

21. júl 2011
avatar

nádherné vecičky! 🙂

25. júl 2011
avatar

DRŽÍM PALCE nech je TO ČO NAJSKOR!

26. júl 2011
avatar

coskoro slniecko 🙂 a vecicky su nadherneeeee

13. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@daniwaugh však sú nádherné tie veci 🙂

13. jan 2012
avatar

drzim palce !!milujem stokke aj ja aj meno pre maleho mam vybrane ze max vidim mame rovnaky kus.

13. jan 2012
avatar

kde chodis na to oblecenie

13. jan 2012
avatar
gwenni
autor

na stránke ZARA a teraz majú práve dobré zľavy tak som toto všetko aj objednala som zvedavá čo mi z toho príde .
A to je milé že sa ti páčia rovnaké veci ako mne a ešte aj meno, my ideme dať tera Maxovmu bračekovi meno Liam a ak by sme ešte raz mali dievčatko tak Gwen 🙂

13. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@nikitkad pozerala si tú stránku ??

14. jan 2012
avatar

ahoj este nie idem kuknut!!LIAM |GWen pekne ale neni v kalendari to sa mi nepaci!!

14. jan 2012
avatar

tam sa da objednat??

14. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@nikitkad ani Max nebol v kalendári a už je 🙂 🙂 ale nám to nevadí a dá sa tam objednávať len ti to musí objednať niekto v zahraničí lebo z SK sa nedá 🙂

14. jan 2012
avatar

max uz je kedy ??

15. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@nikitkad s Maximiliánom kamarátka má kalendár s menami a tam sú všetky mená čo do teraz neboli

15. jan 2012
avatar

krasne veci, drzim palce nech teraz vsetko dobre dopadne. Liam , krasne meno moj sef z irska sa tak volal, na Slovensku nepoznam nikoho.

18. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@manila421 Ďakujem za prianie a aj za pochvalu mena aj môjmu manželovi sa veľmi páči on má rád také nezvyčajné aj pre dievčatko máme krásne Gwen 🙂 🙂

18. jan 2012
avatar

@gwenni este neviete co to bude? Gwen je tiez velmi pekne, sme mali pre dievcatko Gretkua keby este dalsi chlapcek Vincent, samozrejme rodina Vinckom nadcena nebola :D

18. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@manila421 boli sme minulý týždeň na uzv a povedali nám že na 99% chlapček tak hádam nám to výjde 🙂

18. jan 2012
avatar

@gwenni super, tak snad maju pravdu, 99 % to uz je pekne cislo

18. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@manila421 🙂 🙂 no mali pravdu pri Maxovi tak dúfam že aj teraz, ale pekne sme videl vajká aj pipíka tak si nemyslím že by to bola baba 🙂

18. jan 2012
avatar

a kde mate babo??,

21. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@zloba_z_pd v nebíčku :(

21. jan 2012
avatar

uz dlho?,

21. jan 2012
avatar

Ahoj gwenni citala som tvoj pribeh a velmi ti drzim palce 🙂)) Urcite sa vam to teraz podari , lebo nie nic krajsie ako byt matkou a mat zdrave dieta. Prajem vam trom vsetko len to najlepsie .

21. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@daniella_c ďakujem 🙂

@zloba_z_pd nie je to rok, jeden mesiac a 7 dní čo náš synček zomrel

21. jan 2012
avatar

a kolko mal???

21. jan 2012
avatar

@gwenni veľmi sa za Vás a Vaše bábenko modlím!!!nech ste zdravučký!!

21. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@zloba_z_pd 6dní

21. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@bebemaly Ďakujeme z celého srdca za každú modlidbičku 🙂

21. jan 2012
avatar

a cu mu bolo???

21. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@zloba_z_pd mal vrodenú vývojovú vadu na črievkach

21. jan 2012
avatar

neboj sa tento drobcek bude zrdravy

21. jan 2012
avatar

@gwenni krasne veci,krasne meno a krasna mama a budete krasna rodinka aj ked ☹ , ale tesim sa a na tom vysetreni si uz bola moja?
posielam cmuuucik ako svet

22. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@ursul si milá ďakujem za kompliment 🙂 najkrajší bude náš zdraví synček 🙂 🙂 uzv dopadol dobre, všetky orgániky sú zdravé, nič nenasvedčuje ani vrodenú vývojovú vadu a ani CF, ale máme prísť ešte v 30tt

23. jan 2012
avatar

tesim sa 😀

23. jan 2012
avatar

ahoj krasne vecicky malinky sa ma na co tesit : )

3. feb 2012
avatar

užasne vecičky pre drobca 🙂) držim palce nech je všetko tak ako ma byt a cakame aj fotky s nadhernymi vecičkami bude nadherný dubacik maly 🙂

3. feb 2012
avatar
gwenni
autor

@lucy130881 🙂
@ingrid2010 to veru bude nádherný dubáčik

3. feb 2012
avatar
3. feb 2012
avatar

kde nakupujete veci D&G??

5. feb 2012
avatar

ako sa vam prejavila ta vada?"ak sa ta smiem spytat

8. mar 2012
avatar

perfektny nazov albumu! 🙂

1. apr 2012