
48 / 146
gwenni
autor@persseffona na 99%
12. jan 2012
jeééj vážne tak gratulujem...tak je to asi tajne aj dufála, že? tešíme sa s vami
12. jan 2012
a aké máme miery?
12. jan 2012
gwenni
autor🙂 🙂 no vyšlo to
12. jan 2012
gwenni
autor@persseffona tak to ti neviem povedať ja som chcela vedieť či je všetko ok a či je to chlapček alebo dievčatko ...
12. jan 2012
@gwenni tak aj tak najdôležitejšie je že je zdravučké....a ešte ste sa potešili pohlavím...tak sa mi zdá, že sa vám začína vracať vaše šťastie a my sa velmi tiež tešíme s vami a posielame veľké cmukes
12. jan 2012
gwenni
autor@persseffona 🙂
12. jan 2012
tak to iný frajer bude :D tak drzim palceky nech je vsetko v poriadku a budete mat svoje stastie pri sebe 🙂
12. jan 2012
gwenni
autor@kathka0022 🙂 🙂 tak veru však potom sa podelíme so všetkými o fotočky ve´ˇd náš synček bude takým koníkovským dieťatkom veď toľko mamičiek tu sa už na neho teší 🙂
12. jan 2012
tak ty si fakt presvedčená že to bude chlop 🙂