
52 / 146
no tak to áno...budú ako z modneho časopisu taký budú fešáci
12. jan 2012
to bude určite krásny pohľad
12. jan 2012
gwenni
autor@persseffona to hej 🙂
12. jan 2012
ani sa nenzdáš a budeš ich oboch vidieť vedľa seba, fešákov 🙂
12. jan 2012
krasne to oblecko, a niektore maminky sa stazuju ze chlapci sa nedaju tak paradit ako dievcata 🙂
13. jan 2012
presne 🙂 no vies my maminy, nakupne maniacky 🙂))
13. jan 2012
chlapci sa obliekaju tiez dobre. Tuto bundicku mame, je perfektna!
18. jan 2012
ked ju donosime,poslem 🙂
18. jan 2012
toto je superné..sa mi lúbia takéto športové oblečká 🙂