icon
52 / 146
avatar

toto je superné..sa mi lúbia takéto športové oblečká 🙂

12. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@cisielko aj mne a aj Petrík sa tak oblieka tak budu úžasní tí moji chlapci

12. jan 2012
avatar

no tak to áno...budú ako z modneho časopisu taký budú fešáci

12. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@cisielko už sa na to teším keď ich budem zase vidieť spolu 🙂 ....môj manžel a naše dieťatko 🙂

12. jan 2012
avatar

to bude určite krásny pohľad

12. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@persseffona to hej 🙂

12. jan 2012
avatar

ani sa nenzdáš a budeš ich oboch vidieť vedľa seba, fešákov 🙂

12. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@cisielko 🙂

12. jan 2012
avatar

krasne to oblecko, a niektore maminky sa stazuju ze chlapci sa nedaju tak paradit ako dievcata 🙂

13. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@dropka no veď ani ja tomu nechápem veď stále niečo pekné niekde nájdem, práveže sa musím ovládať aby som nekupovala zbytočne len kôli tomu že sa mi to páči....

13. jan 2012
avatar

presne 🙂 no vies my maminy, nakupne maniacky 🙂))

13. jan 2012
avatar

chlapci sa obliekaju tiez dobre. Tuto bundicku mame, je perfektna!

18. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@kvetinqa no mne sa ju už nepodarilo zohnať, lebo keď nám povedali že budeme mať chlapčeka tak ju už nemali :( :(

18. jan 2012
avatar

ked ju donosime,poslem 🙂

18. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@kvetinqa oki, daj vedieť budem rada 🙂

18. jan 2012
avatar

@gwenni urcite sa ozvem, len je to velkost 12-18m, tak neviem, ci by ste to vynosili? nas maly ju nosi od 11. mesiaca a stale mu je dobra, len on je taky spunt.

18. jan 2012
avatar
gwenni
autor

@kvetinqa no však na budúcu zimu som mu už objednala inú tak na tú ďaľšiu by sme mohli mať túto vašu 🙂 🙂 veď sa dohodneme 🙂

18. jan 2012
avatar

@gwenni oki, dam vediet, ked donosime.

18. jan 2012