
58 / 146
toto tiež ...veľ.19
gwenni
autor@denisooocka áno už ich máme aj objednané, len som ich ešte nevidel, ale vraj sú oveľa krajšie v skutočnosti ako na obrázku 🙂 🙂
31. jan 2012
@gwenni jeeej uzasne su aj ja chcem take..🙂 mozem sa opytat od koho objednawas?:-ň
31. jan 2012
gwenni
autor@denisooocka mám kamarátku v Holandsky a v UK tak väčšinou otravujem ich aby mi nakúpili 🙂 🙂
31. jan 2012
kraaaasne su🙂urcite su aj v nejakych dievcenskych farbach..
5. feb 2012
gwenni
autor@dada131009 áno určite 🙂 pozri už majú novú kolekciu tak možno tam niečo krásne dievčenské nájdeš 🙂
5. feb 2012
pozerala som zara stranku a tam ani tieto neboli:(
5. feb 2012
gwenni
autor@dada131009 áno tieto sú už vypredané :( takže tieto už asi nezoženieš....
6. feb 2012
kraasne to su zo zary?