
je perfektná však, má aj štupel na vyprázdnenie a keď ju zložíš nezaberie veľa miesta je fakt praktická, dúfam však že aj malinkému sa bude páčiť ak nie tak máme ešte aj vedierko na kúpanie.....🙂
Nina ju zboznuje a veru velmi prakticka, zlozis a nezabera vela miesta 🙂
🙂 v nasej este nevieme kto sa bude druhy kupat 🙂 ale hadam sa babatku bude pacit nielen Nine...
Aj my ju mame a je uplne uzasna hlavne aj ked cestujete ,my chodime z Londyna vzdy autom na SR co je skoro 3000 km a je skvela na cestovanie 🙂
je suprova 🙂 ani sa necudujem ze sa deturencom paci 🙂 tu maju take ale stvorcove 🙂
no a vacsinou to potom davaju do sprchy a je to o cosi vacsie ako toto a sa tam v pohode zmestia aj dve deticky. ja som nad nou uz aj rozmyslala, lebo minies menej vody ako ked musis naplnit hlboku vanu 🙂
Ahojte baby, je fakt perfektná..môžete mi poradiť kde ju môžem zohnať??
ano je,videla som aj u nas 🙂