
109 / 146
a potom uštrikujeme takúto :)
no ale vyzera super 🙂 tak ja viem ustrikovat tak maximalne sal aj to neviem ako by vyzeralo 🙂
20. feb 2012
🙂 myslim ze my doma mame taku... len je jej trosku velka, ale do zimy sa to spravi... no musim poskulit po nejakych hackovacich postupoch na nete :D
26. feb 2012
musim nieco skusit... len mamina moja nehackuje, tak to bude mordovačka :D Iva si aj na fb? chcem sa ta nieco spytat 🙂
26. feb 2012
pre Alexiu jednu poprosim 🙂 budu mat rovnaku s Liamom 🙂