dnes sme mali taký krásny dník s Liamkom ale pred dvomi rokmi to bol ten najkrutejší deň môjho života.....to najdôležitejšie na celom svete prestalo byť :( :( Max môj veľmi by som so priala aby si tu bol s nami a nie v nebi
everything happens for reason....mas Liamka, to je teraz to najdolezitejsie 🙂
ivka urcite bo s vami max 🙂 asi to tak malo byt a vsetko zle je na nieco dobre ... Liamko ti ho vynahradi dvojnasobne 🙂
@zloba_z_pd Max sa narodil s vrodenou vývojovou vadou na črievkach
Anjelicek straznicek, posli extra dnes maminke kraasny snicek...
Ivanka moja urcite Maxik na vas z nebicka pozera kazdy den a tesi sa s vami z maleho braceka ktory vam teraz zohrieva srdiecka
srdiecko pre Vasu rodinku
Prajem vám najväčšie štastie sveta 🙂 a Liamkovi božtek 🙂🙂
máme vás radi Ivka a Maxík z nebička tiež xxx
Posielame pusinky na vsetky strany, Maxikovi hore a vam tu. Maxik je urcite rad ze vam moze byt nablizku a ze na neho s laskou myslite. 😀
Pri tých mojich starostiach som aj zabudla na ten ťažký deň :( gwenni nie je ty už s vami ale aj tak naďalej zostane vo vašich srdiečkach. A pískal vám s neba ten najkrajší dar. Liamka. Xxx
Poslal sorry
☹((
Ivka nas Maxik bol urcite s Vami. stale je. jeden boztek do nebicka a tri priamo k Vam! xxxx
ivka zlatko viem, tiež by som za to dala čokoľvek no raz budeme s našími detičkami neboj sa
fnuk
chcela som ti Ivka poslat srdiecko ale mi to nejde ☹ ... viem ze je to tazke ale mas LIamka a to je dolezite on ti to vynahradi milion nasobne aby si bola stastna 🙂 posielame pusinky s Lili :-*
Neviem, preco sa taketo veci stavaju... Je mi to velmi luto
a co bolo malemu?,